O NAS

ŚWIECE TOWARZYSZĄ NAM NA CO DZIEŃ. NIEZALEŻNIE OD OKAZJI CZY PORY DNIA.

 

Dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko ładnego zapachu zatopionego w parafinie, stworzyliśmy świece w całości naturalne,
na bazie wyłącznie naturalnych olejków eterycznych oraz wosku sojowego, które swym nietuzinkowym zapachem ZACHWYCAJĄ, POBUDZAJĄ, INSPIRUJĄ.

Aromaterapeutyczne działanie naszych świec

Nasze naturalne świece sojowe można wykorzystywać w aromaterapii, gdyż tworzymy je jedynie z naturalnych  olejków eterycznych oraz roślinnego wosku sojowego. Olejki eteryczne są całkowicie naturalnymi wyciągami z najbardziej wartościowych części roślin i w odróżnieniu od syntetycznych mieszanek zapachowych, posiadają właściwości aromaterapeutyczne. Aromaterapia relaksuje, koi i odpręża oraz przywraca równowagę ciała i umysłu. 

Olejki eteryczne - naturalne wyciągi z roślin

Otrzymywanie olejków eterycznych jest niezwykle pracochłonne i kosztowne. Dobrym przykładem jest różany olejek eteryczny - na 1 kg esencji potrzeba aż 5000 kg płatków ze świeżo otwartych kwiatów! 

Warto również wiedzieć, że ze względów technologicznych lub ekonomicznych (zbyt kosztowny proces pozyskania), z wielu roślin nie można pozyskać olejków eterycznych. Nie ma więc olejków eterycznych z jaśminu, fiołka, tuberozy, konwalii, peonii, i wielu innych. Świece o tych zapach, nie są świecami naturalnymi i tym samym nie posiadają żadnych właściwości terapeutycznych[i]. Warto o tym pamiętać wybierając zapach świecy.

       

Wszystkie świece z naszej manufaktury wykonujemy ręcznie w małych ilościach, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Używamy wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości od zaufanych dostawców - naturalnego wosku sojowego oraz prawdziwych olejków eterycznych.  

Nasze świece są w 100 % naturalne, bez sztucznych substancji zapachowych, chemicznych barwników, produktów ropopochodnych, czy nawet wosku pszczelego, a każdy z zapachów jest naszą autorską kompozycją zapachową. 

Mamy nadzieję, że świece z naszej Manufaktury zagoszczą w Waszym życiu jako codzienny rytuał.


--- 

[i] http://www.drbeta.pl/webpage/pl/dr-beta-radzi.html
http://www.freepik.com">Designed by Hello-Pixel / Freepik

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl