Współpraca

ŚWIECA lub PATYCZKI Z TWOIM LOGO! Zapraszamy do współpracy salony SPA, agencje reklamowe, butiki odzieżowe, restauracje, ale tak naprawdę WSZYSTKIE firmy i organizacje, które chciałby stworzyć wyjątkowe, naturalne świece lub dyfuzory zapachowe ze swoim logo.

  • Oferujemy, osobiście przez nas wykonane i ręcznie zalewane świece sojowe skomponowane na naszych autorskich kompozycjach zapachowych z olejków eterycznych.

  • Każdy z naszych zapachów jest oryginalny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki opracowanej przez nas metodzie produkcji, nasze świece sojowe nie tunelują, pachną intensywnie ale nie są duszące i mają działanie aromaterapeutyczne. Świeca w naszym szkle PREMIUM to aż 200 g wosku sojowego i aż 50 godzin palenia. 

  • Współpracujemy z polską hutą szkła więc mamy do wyboru wiele rozmiarów i kolorów szkła, a także jego zdobienia. Rozmiary zaczynają się od 60 g a kończą 600 g. Sky is the limit.

  • Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, świece tworzymy zarówno w wersji PREMIUM jak i nieco tańszej wersji BASIC - wszystko zależy od Twojego budżetu - daj nam znać, a my zaproponujemy produkt stworzony pod Twoje możliwości.

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą, mamy otwarte głowy i serca i zależy nam, aby sprawić naszymi produktami radość.


Aneta/ Mateusz: +48 576 525 545 
sklep@manufakturamoira.pl 

 

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, ale na cuda trzeba chwilkę poczekać :)
Ale gwarantujemy, że warto!

Wszystkie nasze produkty są w 100% ekologiczne, stworzone wyłącznie na naturalnych surowcach. W związku z ręcznym procesem zalewania świec minimum zakupowe produktów Private Label to 100 szt.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 
 
Brindle Inredning Szwecja/ świeca basic 180 ml


Health Labs Care/ mini świece basic 60 ml

 
Świece inspirowane naturalnym kamieniem/ DEKTON STONIKA X COSENTINO POLSKA 

 
Świece inspirowane smakami czekolad/ DOM CZEKOLADY NATASZY KOTARSKIEJ/ świeca i czekolada SPICE

Świece inspirowane smakami czekolad/ DOM CZEKOLADY NATASZY KOTARSKIEJ/ świeca i czekolada AMBROSIA

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl