5 NAJLEPSZYCH OLEJKÓW ETETRYCZNYCH 0
5 NAJLEPSZYCH OLEJKÓW ETETRYCZNYCH

Olejki eteryczne, w przeciwieństwie do olejków zapachowych (syntetycznych) są naturalnymi substancjami i posiadają właściwości aromaterapeutyczne. O różnicach i sposobach rozróżniania olejków eterycznych i syntetycznych pisaliśmy [tutaj]. Oznacza to, że wprowadzane do organizmu podczas inhalacji, masażu, kąpieli, czy za pomocą kosmetyków, przedostają się do krwioobiegu i oddziałują na poprawę stanu fizycznego i psychicznego osoby poddanej zabiegowi. Lecznicze właściwości olejków eterycznych znano już w starożytności, a aktualne badania  z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod, tylko potwierdzają ich działanie. Słowem, aromaterapia jest w pełni udokumentowaną metodą medycyny naturalnej, za pomocą której mamy możliwość poprawny naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. 

czytaj całość »
Olejki eteryczne i olejki zapachowe - czym się różnią? 1
Olejki eteryczne i olejki zapachowe - czym się różnią?

Świece w puszkach, słoikach, ceramice, naczyniach vintage. Słodkie, owocowe, czekoladowe, o zapachu wina, zielonej herbaty, maślanych ciasteczek. Ale czy wszystkie te zapachy są rzeczywiście naturalne? Czy świeca o apetycznym zapachu szarlotki, czy czekoladowego brownie jest w 100% naturalna? A kuszący zapach „pumpkin pie” czyli dyniowego ciasta?

Jak rozpoznać, który z tych zapachów jest naturalny? Któremu producentowi wierzyć? Co to jest olejek eteryczny, a czym jest olejek zapachowy? A może jedno i drugie jest tym samym?

W tym wpisie dowiesz się, jak rozpoznać czy dany produkt jest chociaż częściowo naturalny oraz jaka jest różnica między olejkiem zapachowym a eterycznym - a jest i to ogromna! Zatem kubek z kawą w dłoń i zabieraj się do czytania :)

czytaj całość »
AROMATERAPIA - SZARLATAŃSTWO CZY MEDYCYNA? 0
AROMATERAPIA - SZARLATAŃSTWO CZY MEDYCYNA?

Mimo zapisków sprzed tysięcy lat potwierdzających konkretny wpływ i działanie olejków eterycznych na organizm człowieka, aromaterapia wciąż spotyka się ogromnym sceptycyzmem i wiele osób nie dowierza w olejki eteryczne i ich moc sprawczą nad naszym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Dlaczego tak się dzieje? Czemu wiedzę o terapii zapachami, która swoje początki ma aż 5000 lat temu traktujemy traktujemy niepoważnie? Czy system tradycyjnej medycyny hinduskiej czyli Ajurweda, która powstała XII w p.n.e, jest współcześnie praktykowana to hochsztaplerstwo? Na kilka pytań spróbuję odpowiedzieć w poniższym wpisie.

czytaj całość »
ILE KOSZTUJE ZROBIENIE ŚWIECY SOJOWEJ 0
ILE KOSZTUJE ZROBIENIE ŚWIECY SOJOWEJ

„Dlaczego tak drogo?”, „pogięło Was z cenami!” , „ceny jak dla posłów i senatorów!”, „cena z kosmosu!”
Nieźle się zaczęło, co?  To i tak, jedne z delikatniejszych tekstów, jakie czytamy o naszych produktach w necie. Czy rzeczywiście ceny naszych świec są przegięciem?  Aby odpowiedzieć na to nurtujące wszystkich pytanie, zacznijmy od tego, co jest potrzebne do zrobienia, przykładowo takiej jak nasza, świecy sojowej. Kliknij po więcej.

czytaj całość »
Który zapach jest najładniejszy? 0
Który zapach jest najładniejszy?

Pewnie wiecie jak jest z gustem… każdy ma swój i nie da się dogodzić wszystkim.

Jednak większość naszych Klientów dokonała wyboru i dzięki temu mogliśmy wyłonić 5 TOP NAJLEPSZYCH ZAPACHÓW naszych świec. Setki Klientów nie może się mylić, a na pewno nie naszych :)

Zapraszam do zapoznania się z naszymi najpiękniejszymi zapachami wybranymi przez naszych Klientów.

czytaj całość »
Jak wybrać świecę online 1
Jak wybrać świecę online

Jak wybrać zapach świecy przez Internet? Czy da się "poczuć" zapach online? A może istnieje jakiś sposób, aby wybrać świecę tak, aby zapach był trafiony?

Przedstawię Ci prostą i skuteczną metodę doboru idealnego zapachu dla siebie właśnie przez Internet.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl