Jak kupować?

Zakupy w naszym Sklepie online  są łatwe i bezpieczne oraz można je robić 24/h. Zamówienia obsługujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów, pod którymi udzielimy wszelkich informacji dotyczących Państwa zamówienia. Z przyjemnością udzielimy wsparcia w zakresie doboru świec i odpowiemy na wszystkie pytania pomagając dokonać decyzji zakupowej. Wszystkie nasze produkty są nowe, wykonane przez nas ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Metody płatności
- Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Aktualny numer rachunku bankowego:
Santander Bank Polska: 43 1090 2590 0000 0001 3737 1108
SWIFT: WBKPPLPP
- Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.


Realizacja zamówienia i dostawa:
Realizacja wysyłki zamówienia w Sklepie odbywa się za pośrednictwem portalu Shoper.pl i wybranej przy składaniu zamówienia formy dostawy. Koszt dostawy zależny jest od wybranej formy dostawy, ilości produktów oraz sposobu płatności. Koszt przesyłek zagranicznych ustalany jest indywidualnie z Klientem – w zależności od docelowego miejsca dostawy. Zamówienia składane w Sklepie realizowane są w dni robocze, w godzinach o 9:00 do 17:00. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta realizowane są pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od 2 do maksymalnie 5 dni roboczych, jednak dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki realizować w ciągu 24 godzin. Czasami, szczególnie w okresach świątecznych czas oczekiwania może wydłużyć się, o czym poinformujemy niezwłocznie na stronie.


Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl