Odświeżacz powietrza - cedr/ goździk/ jodła

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

NOWOŚĆ!

Mgiełka zapachowa do wnętrz z naturalnymi olejkami eterycznymi z drzewa cedrowego, jodłowego oraz pąków goździka o działaniu aromaterapeutycznym.

OPIS ZAPACHU: Drzewno-leśny, z wyczuwalną nutą pąków goździka. Przewaga wyraźnie zielonych i wytrawnych nut.

Nowoczesna forma, unikalna receptura i naturalne składniki wypełnią Twoje wnętrze przyjemnym i subtelnym zapachem.

Nasza mgiełka to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy w postaci sprayu. 

PROSTY I NATURALNY SKŁAD: Woda, Alkohol, Eteryczny Olejek z Drzewa Cedrowego, Eteryczny Olejek Jodłowy, Eteryczny olejek Goździkowy Polisorbat-80, Benzoesan Sodu**

SPOSÓB UŻYCIA: Rozpyl mgiełkę w odległości około 30 cm i pozwól jej wypełnić Twoją przestrzeń, a nawet osiąść na zasłonach, poduszkach czy pościeli*. Termin przydatności: 1 rok od daty produkcji (podanej na opakowaniu).

Producent nie ponosi odpowiedzialności za używanie produktu niezgodnie z przeznaczeniem. Używaj ściśle według instrukcji, nie rozpylaj bezpośrednio na zwierzęta i przeznaczone dla nich akcesoria, jedzenie oraz tkaniny. Niektóre twarde powierzchnie mogą stać się wilgotne po rozpyleniu produktu. UWAGA: Produkt zawiera eugenol oraz limonen. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Osoby z wrażliwością zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Nie rozpylać na ciało i włosy. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanego miejsca na odpady.

*Mgiełka jest głównie na bazie wody, ale dla bezpieczeństwa Twoich tkanin, dokonaj próby w mało widocznym miejscu, czy mgiełka nie odbarwi materiału.
** Konserwant - przedłuża trwałość produktu

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl